+48 44 715 21 00      Fax: +48 42 235 17 11

Wydarzenia

PROCAD kontynuuje współpracę z WIDZEWEM PROCAD został jednym ze sponsorów klubu przed tym sezonem. Zimą umowa została przedłużona. – Jesteśmy dumni z tego, że możemy wspierać Widzew – podkreśla Marcin Sobociński, prezes firmy. – Wspólnie dążymy do jednego celu, by klub wrócił na razie do II ligi.
Zobacz więcej
Bieg PROCAD Lisowice Trail 2017 W dniu 28.10.2017 r. odbył się bieg PROCAD Lisowice Trail wokół zbiornika wodnego. PROCAD został głównym sponsorem wydarzenia. Trasa biegu prowadziła po mocno pofałdowanym terenie, liczne podbiegi i zbiegi, ok. 2 km asfaltem. Dystans biegu to 10 km.
Zobacz więcej
PROCAD rozszerza współpracę w WIDZEWEM. W sezonie 2017/2018 firma PROCAD będzie promowa się również na koszulkach meczowych Widzewa. Firma PROCAD przedłużyła umowę partnerską w Widzewem na nowy sezon 2017/2018. Zakres umowy w odniesieniu do zeszłego roku jest znacząco rozszerzony. Jednym z najbardziej istotnych elementów będzie umieszczony logotyp PROCAD na koszulce meczowej. Zajęcie miejsca na koszulce to nie jedyny akcent nowej umowy. Logo firmy pojawi się również na stadionowych banerach, koronie stadionu oraz telebimie. Informacje będą także przedstawiane w klubowych kanałach social media.
Zobacz więcej
Tradycyjnie w lipcu odbyła się impreza integracyjna dla pracowników. W pikniku zorganizowanym w Hotelu nad Mrogą w Rochnie uczestniczyli pracownicy wraz ze swoimi rodzinami. Największą atrakcją dla dzieci były zabawy z animatorkami na świeżym powietrzu, oraz zabawy na dmuchańcach. Pracownicy zostali podzieleni na dwie drużyny i rozegrali tym razem mecz w piłce siatkowej. Zwycięzcą po raz kolejny została drużyna projektantów. Na zakończenie pikniku goście mieli możliwość pieczenia kiełbasek z ogniska.
Zobacz więcej
Firma PROCAD świętuje w tym roku 10-lecie swojej działalności. Z tej okazji w sobotni wieczór 1-ego października odbył się uroczysty bankiet w Starym Folwarku w Tworzyjankach. W wydarzeniu udział wzięli zaproszeni goście i pracownicy firmy. Oficjalną część wieczoru rozpoczęli wspólnicy Marcin Sobociński i Przemysław Budziewski, którzy powitali zebranych gości oraz w swoim wystąpieniu przypomnieli historię działalności firmy . Podsumowali dotychczasowe przedsięwzięcia i wyróżnili najlepszych pracowników dziękując im za wspólną dekadę. Po części oficjalnej i uroczystej kolacji rozpoczęła się wspólna zabawa. Wieczór uświetnił występ zespołu White Duck. O godz. 22:00 na dziedzińcu ogrodu przybyli goście mieli okazję przenieść się w świat laserów i pirotechniki dzięki spektakularnemu pokazowi firmy Visual Sensation Laser Shows & Technologies. Widowisko to było zapierającym dech w piersiach spektaklem światła, dźwięku, efektów specjalnych i video mappingu. Pokazowi towarzyszył koncert skrzypaczki Katarzyny Szubert grającej w promieniach laserów.
Zobacz więcej
Firma PROCAD zawarła umowę partnerską ze Stowarzyszeniem Reaktywacji Tradycji Sportowych Widzew Łódź na sezon 2016/2017.
Zobacz więcej
W lipcu odbyła się impreza integracyjna dla pracowników. W pikniku rodzinnym uczestniczyli pracownicy wraz ze swoimi rodzinami. Największą atrakcją dla dzieci były przejażdżki bryczką oraz dmuchańce, a na koniec pieczenie kiełbasek z ogniska. Z kolei panowie podzieli się na dwie drużyny i rozegrali mecz piłki nożnej.
Zobacz więcej